Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

IX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA23 września 2017 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się IX Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Wierzbica.
W rozgrywkach brały udział 3 drużyny reprezentowane przez Komendę Miejską Policji w Chełmie, Placówkę Straży Granicznej w Dorohusku, Jednostkę Wojskową 1230 w Chełmie.
Przybyłe na turniej drużyny przywitał gospodarz gminy - Andrzej Chrząstowski.
Z uwagi na dość małą ilość drużyn rozegrane zostały 3 spotkania 2x 15 minut.

1. PSG Dorohusk - JW 1230 Chełm - 3 : 3
2. J.W. 1230 Chełm - KMP Chełm - 1 : 4
3. PSG Dorohusk - KMP Chełm - 6 : 1

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. Placówka Straży Granicznej w Dorohusku
2. Komendę Miejską Policji w Chełmie
3. Jednostkę Wojskową 1230 w Chełmie

Po zakończonych rozgrywkach wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz piłki, dodatkowo wręczone zostały nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, którym został Mariusz Siegieda - KMP w Chełmie, najlepszego zawodnika - Arkadiusz Kister reprezentującego JW 1230 w Chełmie, królem strzelców został Paweł Sendłak z PSG Dorohusk. Turniej został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy oraz sędziów z OKS w Chełmie. Tradycyjnie nie zabrakło poczęstunku oraz pamiątkowych fotografii. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash