Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

UROCZYSTE WRĘCZENIE UMÓW W LUBELSKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIMW dniu 13 marca 2017 roku w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie umów dotyczących udzielenia dotacji w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2006-2019".
Umowę z rąk Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka odebrał Wójt Gminy Wierzbica Pan Andrzej Chrząstowski.
Dzięki pozyskanym środkom z "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2006-2019" możliwa będzie realizacja inwestycji pn.: Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Wierzbica poprzez budowa dróg gminnych w msc. Wierzbica-Osiedle znajdujących się w ciągu komunikacyjnym z drogą wojewódzką nr 841.
Gmina Wierzbica jest w trakcie postępowania przetargowego, planowane zakończenie inwestycji to koniec października 2017 r.
W ramach inwestycji wykonana zostanie budowa drogi gminnej na ul. Szkolnej, Długiej, Zielonej, Świerkowej, Wrzosowej, Lipowej o łącznej długości ok. 1,5 km wraz z chodnikami, zatokami parkingowymi i autobusowymi oraz oznakowaniem dróg. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash