Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

GMINNY DZIEŃ DZIECKAW dniu 1 czerwca 2018 roku na obiektach gminnego centrum rekreacyjno-sportowego odbył się gminny dzień dziecka, zorganizowany przez Wójta Gminy Wierzbica, Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej Stella, Klub Integracji Społecznej w Wierzbicy, Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzbicy.
Przybyłe na imprezę dzieci przywitał gospodarz Gminy - Andrzej Chrząstowski, życząc udanej zabawy.
Dla wszystkich dzieci przygotowano wiele atrakcji. Do dyspozycji były: dmuchane zamki, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, lepienie z masy solnej, kolorowe baloniki zawijane na kształt przeróżnych zwierząt, pyszne kiełbaski, napoje, wata cukrowa, kolorowe tatuaże oraz liczne konkursy sportowe i sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami, ponadto odbył się miniturniej piłki nożnej.
Dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i Posterunku Policji w Sawinie, dzieci mogły również oznakować swoje rowery i wprowadzić informacje o właścicielu do bazy danych.
Ta niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash