Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

FERIE Z BIBLIOTEKĄ 2018W czasie ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzbicy zaprosiła dzieci i młodzież z Wierzbicy i okolic do wspólnej zabawy.

Zajęcia w ramach "Ferii z biblioteką 2018" odbyły się w dniach 5- 9 luty. W programie feryjnych spotkań przewidziano m.in. zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy integracyjne. Podczas warsztatów plastycznych poznawano nowe techniki plastyczne, w tym malowano farbami do szkła, lepiono z masy solnej oraz przygotowywano maski karnawałowe, ramki do zdjęć i kartki walentynkowe.
W ramach ferii biblioteka zaprosiła młodsze dzieci na przedstawienie teatralne pt. "Alicja w Krainie Czarów" w wykonaniu aktorów z Teatru "Blaszany Bębenek". Spotkanie z bohaterami przedstawienia, czyli Alicją, Zającem Szarakiem, Szalonym Kapelusznikiem i okrutną Królową Kier odbyło się 7 lutego o godz. 18.00 w Wiejskim Domu Kultury w Busównie. Przedstawienie obejrzało ponad 70 dzieci.
Ostatnią z atrakcji przygotowanych przez bibliotekę dla jej młodych czytelników, była organizacja wyjazdu do CFK Zorza w Chełmie na seans filmowy pt. "Gang Wiewióra 2". Przygody rezolutnego i sprytnego Wiewióra oraz jego futrzanych przyjaciół z przyjemnością obejrzała ponad 50 osobowa grupa z Wierzbicy.

Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzbicy dziękuje wszystkim uczestnikom "Ferii z biblioteką" za wspaniałą, wspólną zabawę oraz serdecznie zaprasza do siebie na kolejne spotkania. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash