Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

KONCERT CHARYTATYWNY I OPŁATEK WIERZBICZANKoncert młodych artystów oraz kiermasz świąteczny przyciągnęły w niedzielę mieszkańców gminy do Szkoły Podstawowej w Wierzbicy.Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Wierzbica, Uczniowie, Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Wierzbicy, Szkolne Koło Caritas.
Spotkanie rozpoczęła gospodarz gminy Wierzbica Zdzisława Bożena Deniszczuk, która powitała zaproszonych gości, w tym Sebastiana Kaletę radnego stołecznego miasta Warszawy, wiceprzewodniczącego komisji weryfikacyjnej - absolwenta SP w Wierzbicy.
Wydarzenie uświetnił występ dzieci z klas I-III, Gminnego Przedszkola, Szkoły Filialnej w Wólce Tarnowskiej w programie "Mali artyści dla Jezusa". Obejrzeć można było także występ zespołu Wierzbiczanie oraz grupy dzieci ze SP w Święcicy.
W dalszej części zaprezentował swoje zdolności instrumentalne zespół PSM w Chełmie. W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadził występ słowno-muzyczny "Wieczór wigilijny" w wykonaniu uczniów klasy VII C i VII B. Jak co roku nauczyciele i rodzice przygotowali stoiska - można było zrobić świąteczne zakupy m.in.: choinkowe ozdoby, słodkie wypieki.
Do zebranych uczestników uroczystości życzenia błogosławionych oraz rodzinnych świąt Bożego Narodzenia skierował Proboszcz Parafii ks. Krzysztof Proskura . Do życzeń dołączyła się również wójt gminy Wierzbica Zdzisława Deniszczuk, po czym goście i gospodarze przystąpili do dzielenia się opłatkiem. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash