Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

XI ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ "DZIKICH DRUŻYN" W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY WIERZBICAW dniu 30 grudnia 2017 roku w Wierzbicy odbył się XI Świąteczno- Noworoczny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Halowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wierzbica.
Już od 11 lat w okresie świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku w Wierzbicy rozgrywany jest turniej piłkarski .
W turnieju biorą udział byli i obecni zawodnicy miejscowego Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica oraz mieszkańcy gminy Wierzbica, którzy w tym okresie bardzo licznie odwiedzają rodzinne strony.
Impreza ta cieszy się ogromną popularnością gdyż jest dobrą okazją do spotkań po latach, wspomnień w gronie znajomych na boisku i poza nim.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Puchary i nagrody rzeczowe ufundował Przewodniczący Rady Gminy Wierzbica Pan Krzysztof Wojewódzki, które wraz z Wójtem Gminy Wierzbica Andrzejem Chrząstowskim wręczył poszczególnym drużynom.

Klasyfikacja końcowa:
1. Ogień
2. Psajdaki
3. Rafałki
4. Promile
5. Koledzy
6. Złoty Rocznik 1987

Przed turniejem Przewodniczący Rady Gminy Wierzbicy Pan Krzysztof Wojewódzki, a prywatnie prezes firmy Roltex w Siedliszczu - wręczył komplet strojów piłkarskich dla Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica ufundowany właśnie przez niego i firmę Roltex w Siedliszczu. SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash