Lokalna Grupa Działania POLESIE

Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

AKTUALNOŚCI

 • 11.01.2019 r.
  Terminy wywozu odpadów komunalnych z gospodarstw indywidualnych oraz zabudowy wielorodzinnej w Gminie Wierzbica w roku 2019. (więcej ...)

  >>> kliknij tutaj, aby sprawdzić terminy <<<


 • 31.12.2018 r.
  Dnia 28 grudnia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzbica odbyło się spotkanie opłatkowo- noworoczne, na którym złożyli sobie życzenia przedstawiciele władz samorządowych, Radni Rady Gminy Wierzbica, sołtysi, reprezentanci instytucji działających na terenie Gminy Wierzbica, w tym placówek oświatowych, ośrodka pomocy społecznej, bibliotek, domów kultury, przedsiębiorstw oraz księża z tutejszych parafii.
  Więcej...

 • 27.12.2018 r.

  Spotkanie informacyjno - doradcze

  W związku ze zbliżającym się naborem wniosków o powierzenie grantów z zakresu: budowanie partnerstw, zwiększenie kompetencji przedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, ochrona środowiska naturalnego w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego programem PROW na lata 2014-2020, zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjno - doradczym. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2019 roku o godzinie 12.00 w siedzibie biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Polesie", ul. Nowa 1 w Cycowie. Doradztwo skierowane jest do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną oraz grup nieformalnych.

 • 27.12.2018 r.


 • 27.12.2018 r.
  Od 1 stycznia 2019 roku obowiązują nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z ULOTKĄ • 21.12.2018 r.
  W dniu 20 grudnia 2018 roku w Wiejskim Domu Kultury w Wierzbicy odbyło się spotkanie podsumowujące projekty realizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbicy w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Wspierania Aktywności Społecznej "STELLA".
  Więcej...

 • 20.12.2018 r.
  19 grudnia 2018 r. w Urzędzie Gminy Wierzbica odbyła się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu mieszkańców tut. gminy. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Policji, w tym I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie mł. insp. Paweł Łuka, Wójt Gminy Pani Zdzisława Bożena Deniszczuk, radni gminy, sołtysi, uczniowie szkoły, członkowie kół oraz inne osoby.
  Więcej...

 • 19.12.2018 r.


 • 17.12.2018 r.
  Koncert młodych artystów oraz kiermasz świąteczny przyciągnęły w niedzielę mieszkańców gminy do Szkoły Podstawowej w Wierzbicy. Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Wierzbica, Uczniowie, Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Wierzbicy, Szkolne Koło Caritas.
  Więcej...

 • 06.12.2018 r.


 • 05.12.2018 r.
  Zapraszamy Państwa - mieszkańców naszego regionu do wyrażenia opinii na temat warunków życia w naszej gminie.
  Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

  ANKIETA LGD POLESIE

 • 04.12.2018 r.
  Szanowni Państwo,
  Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Oddziałem Regionalnym, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Lublinie, oraz Lubelskim Rynkiem Hurtowym S.A. w Elizówce, k. Lublina organizują Kiermasz Świąteczny dla mieszkańców regionu lubelskiego, który odbędzie się w niedziele 9 oraz 23 grudnia 2018 roku. Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym zlokalizowanym na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. w Elizówce, k. Lublina.
  Podczas organizowanego Kiermaszu będzie możliwość degustacji i zakupów produktów żywnościowych oraz rękodzieła przez odwiedzających, a szczególnie tych poszukiwanych w okresie przedświątecznym. Kiermasz będzie odbywał się w godzinach od 8.00-do 14.00.
  Zgłoszenie udziału (podpisany skan) należy przesłać na załączonym formularzu w terminie do dnia 05 grudnia 2018 roku., na adres emailowy: rafal.serej@lubelskie.pl

  W załączeniu zaproszenie i formularz uczestnictwa w kiermaszu.

 • Archiwum aktualności