Lokalna Grupa Działania POLESIE

Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

X HALOWY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WIERZBICA POD HASŁEM "STOP NAŁOGOM"

22 lutego 2014 roku na Sali sportowej Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się X Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Wierzbica pod hasłem "Stop nałogom".
W turnieju wzięły udział drużyny z powiatu chełmskiego.
Zmagania sportowe przebiegały w dwóch rocznikach: chłopcy urodzeni w 2001/2002 oraz chłopcy urodzeni w 2003 i młodsi. W pierwszej kategorii wiekowej rozegrano 18 meczy:
1. Ogniwo Wierzbica I - Volley Sawin - 0:2
2. Ogniwo Wierzbica II - Niedźwiadek Chełm - 1:3
3. Chełmianka Chełm - Kłos Chełm - 2:1
4. Astra Leśniowice - SP Siedliszcze - 1:2
5. Ogniwo Wierzbica II - Chełmianka Chełm - 0:8
6. Ogniwo Wierzbica I - Astra Leśniowice - 1:0
7. Volley Sawin - Kłos Chełm - 0:1
8. Niedźwiadek Chełm - SP Siedliszcze - 4:2
9. Ogniwo Wierzbica II - Kłos Chełm - 1:0
10. Ogniwo Wierzbica I - SP Siedliszcze - 6:0
11. Volley Sawin - Chełmianka Chełm - 0:3
12. Niedźwiadek Chełm - Astra Leśniowice - 5:0
Półfinały:
13. Chełmianka Chełm - Ogniwo I - 1:1 (rzuty karne: 0:1)
14. Niedźwiadek Chełm - Volley Sawin - 4:1
Mecz o 7 miejsce:
15. Ogniwo Wierzbica II - Astra Leśniowice - 0:0 (rzuty karne 1:0)
Mecz o 5 miejsce:
16. Kłos Chełm - SP Siedliszcze - 2:1
Mecz o 3 miejsce:
17. Chełmianka Chełm - Volley Sawin 0:1
Mecz o 1 miejsce:
18. Ogniwo Wierzbica I - Niedźwiadek Chełm - 0:4

Następnie rozgrywki prowadzone były w młodszej grupie, w której rozegrano 11 spotkań.
1. Ogniwo Wierzbica - SP Siedliszcze - 1:0
2. Kiks Dorohusk - Unia Białopole - 0:1
3. SP Siedliszcze - Volley Sawin - 0:5
4. Unia Białopole - Kłos Chełm - 1:2
5. Ogniwo Wierzbica - Volley Sawin - 0:3
6. Kiks Dorohusk - Kłos Chełm - 1:4
Półfinały:
7. Volley Sawin - Unia Białopole - 0:0 (rzuty karne: 3:2)
8. Ogniwo Wierzbica - Kłos Chełm - 0:2
Mecz o 5 miejsce:
9. Kiks Dorohusk - SP Siedliszcze - 3:0 (walkower)
Mecz o 3 miejsce:
10. Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica - 2:1
Mecz o 1 miejsce:
11. Volley Sawin - Kłos Chełm - 0:2

Klasyfikacja końcowa 2001/2002:
1. UKS Niedźwiadek Chełm
2. GKS Ogniwo Wierzbica I
3. UKS Volley Sawin
4. CHKS Chełmianka Chełm
5. GKS Kłos Chełm
6. Szkoła Podstawowa Siedliszcze
7. GKS Ogniwo Wierzbica II
8. UKS Astra Leśniowice

Klasyfikacja końcowa 2003 i młodsi:
1. GKS Kłos Chełm
2. UKS Volley Sawin
3. Unia Białopole
4. Ogniwo Wierzbica
5. GKS Granica Dorohusk
6. Szkoła Podstawowa Siedliszcze

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz piłki natomiast drużyny , które zajęły miejsca 1-3 dodatkowo medale oraz puchary, które wręczali: Andrzej Chrząstowski Wójt Gminy Wierzbica, Mieczysława Sołtys - Dyrektor Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy. Wręczono również nagrody indywidualne w obu rocznikach: 2001/2002: król strzelców: Głębocki Kacper - Niedźwiadek, najlepszy bramkarz: Małocha Piotr - Ogniwo Wierzbica, najlepszy zawodnik: Kondraciuk Dawid - Volley Sawin, 2003 i młodsi: król strzelców: Sawicki Jakub - Kłos Chełm, najlepszy bramkarz: Natalia Wdowicz - Ogniwo Wierzbica, najlepszy zawodnik: Juszczuk Szymon - UKS Volley Sawin. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Wierzbica - Andrzeja Chrząstowskiego.
Turniej został przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego ZS w Wierzbicy, oraz pracowników Urzędu Gminy Wierzbica, natomiast rozgrywki przeprowadzili sędziowie OKS ChOZPN.

Podczas turnieju można było zakupić pamiątkowe plakietki oraz koszulki z których dochód zasili akcję zbiórki na pomnik Kazimierza Górskiego przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Wpisowe do turnieju również zostanie przekazane ten cel.

Składy drużyn:
UKS Niedźwiadek Chełm: Samolita Miłosz, Olszak Maciej, Stepaniuk Dominik, Korchut Benjamin, Małysz Jan, Rossa Wojciech, Wójcicki Mateusz, Jodłowski Jakub, Głębocki Kacper
- opiekun Andrzej Krawiec
GKS Ogniwo Wierzbica I: Bożek Dawid, Borowiec Dominik, Borowiec Dawid, Flisiuk Michał, Nowaczek Mateusz, Nowaczek Kacper, Milkowski Kamil, Stałęga Daniel, Dudek Dominik, Watrak Mateusz
- opiekun Mariusz Pasicki
UKS Volley Sawin: Głąb Daniel, Kondraciuk Dawid, Gil Jakub, Gil Grzegorz, Lipko Patryk, Lipko Jakub, Kaniewski Hubert, Kaniewski Bartosz, Kędzierawski Krystian, Paluch Mateusz, Zbarachewicz Kacper
- opiekun Piotr Sołoducha
CHKS Chełmianka Chełm: Zarek Mateusz, Rak Jakub, Guz Borys, Misterek Kamil, Opaliński Konrad, Nazaruk Tristan, Szaja Michał, Romaszko Norbert, Zalewa Jakub, Klimczuk Dawid
- opiekun Piotr Sadura
GKS Kłos Chełm: Wojtiuk Konrad, Grzegorczyk Kacper, Korona Damian, Jaworski Oskar, Papiński Kacper, Łubkowski Filip, Haś Jakub, Haratym Bartosz, Kwiatek Michał, Karmać Dawid, Miszczuk Jakub, Roczon Szymon
- opiekun Robert Tarnowski
SP Siedliszcze: Duda Michał, Troczyński Jakub, Sawicki Michał, Waszczuk Jakub, Baranowski Norbert, Dudek Marcin, Jędruszak Patryk, Machaj Olaf, Mikuła Tomasz, Orłowski Damian
- opiekun Damian Osoba
Ogniwo Wierzbica II: Małocha Piotr, Małocha Paweł, Chlebiuk Jakub, Cywka Jakub, Dudek Patryk, Kozioł Kacper, Borowiec Adrian
- opiekun Mariusz Pasicki
UKS Astra Leśniowice: Zawiślak Paweł, Sulej Kamil, Kozyra Patryk, Ziarek Mateusz, Odlewski Sebastian, Bereda Dawid, Jonaszek Ernest, Szłapak Robert
- opiekun Grzegorz Skrzypa
Kłos Chełm (2003): Wojtiuk Konrad, Mołodecki Luiz, Korona Dominik, Sawicki Jakub, Wojcieszko Jakub, Smagała Wiktor, Polański Filip
- opiekun Robert Tarnowski
Volley Sawin (2003): Przybylski Karol, Adamowicz Igor, Wojda Filip, Juszczuk Szymon, Krzeszczyk Szymon, Szlicht Kamil, Łubkowski Jakub, Powaga Łukasz, Błaszczuk Michał, Kolanowski Patryk
- opiekun Piotr Sołoducha
Unia Białopole (2003): Cor Karol, Ostrowski Kacper, Piekaruk Kacper, Krasnowski Kacper, Domińczuk Bartek, Wójtowicz Grzegorz, Jakubiak Eryk, Kowalski Aleksander, Lachowski Jakub
- opiekun Sławomir Leśnicki
Ogniwo Wierzbica (2003): Wdowicz Natalia, Żydek Mateusz, Wawruszak Adrian, Grabowicz Mateusz, Klimowicz Konrad, Małocha Sylwia, Jeż Michał, Jeż Mateusz, Jatczak Sebastian, Długaszek Michał
- opiekun Mariusz Pasicki
UKS Kiks Dorohusk (2003): Denkiewicz Rafał, Tolisz Marcin, Michalski Jakub, Remiś Krystain, Popek Michał, Ruszkiewicz Łukasz
- opiekun Agata Radzięczak
SP Siedliszcze (2003): Karwat Oskar, Okoń Łukasz, Omielańczuk Dawid, Hołub Eryk, Okapiński Patryk, Poliszuk Krzysztof, Młynarczyk Jakub, Dudziak Kacper
- opiekun Damian Osoba SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash