Lubelski Związek Piłki Nożnej

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

OKS ChOZPN - witamy!

90minut.pl - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Chełm

Lubelski Wortal Piłkarski - lubgol.pl

Lubelska Piłka - Wszystko o lubelskiej piłce nożnej

Klasa okręgowa Chełm - pilka.dziennikwschodni.pl

Super Tydzień Chełmski - www.supertydzien.pl

Nowy Tydzień Chełmski - www.nowytydzien.pl

Strona urzędu gminy : Strona główna : Kontakt : Galeria

VI ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY WIERZBICA

W dniu 30 grudnia 2012 r na obiekcie Sali sportowej Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy odbył się VI Świąteczno-Noworoczny Turniej "Dzikich Drużyn" W Halowej Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wierzbica. Przewodniczący Rady Gminy Wierzbica - Andrzej Skrochocki rozpoczął turniej i przywitał przybyłe na zawody drużyny, oraz kibiców.
W zmaganiach udział wzięło 11 drużyn z terenu Gminy Wierzbica:

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Psajdaki
II miejsce - Chłopaki nic się nie stało
III miejsce - Organizmy 2
IV miejsce - Machachałka

Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju.
Ponadto przyznano dwie nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Przemysław Ratomski z drużyny Psajdaki
Król strzelców - Erwin Pilarski z drużyny Organizmy 2
Puchary, statuetki oraz dyplomy wręczyła Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Wierzbica - Lucyna Guz.
Nagrody (puchary i statuetki) ufundowane zostały przez Andrzeja Skrochockiego - Przewodniczącego Rady Gminy Wierzbica.
Turniej przygotował i przeprowadził Jacek Kłos, w turnieju sędziowali sędziowie z CHOZPN.
Jak co roku turniej cieszy się wysokim zainteresowaniem, młodzi sportowcy w przerwie świąteczno-noworocznej, znajdują czas aby pograć w piłkę nożną.

Grupa "A":
1.Chłopaki Nic Się Nie Stało
2.Koniec Świata
3.Kalenica
4.OSP Gmina Wierzbica
5.Psajdaki

Grupa "B":
1.Pogromcy
2.Busówno
3.Siedmiu Wspaniałych
4.Machachałka
5.Organizmy
6.Denisy

Wyniki spotkań w poszczególnych grupach:

Grupa A

Lp. Drużyna 1 2 3 4 5 pkt. Bramki Miejsce
1 Chłopaki Nic Się Nie Stało X 2-2 5-2 4-1 3-4 7 14-9 II
2 Koniec Świata 2-2 X 3-3 5-1 0-2 5 10-8 IV
3 Kalenica 2-5 3-3 X 1-6 0-7 1 6-21 V
4 OSP
Gmina Wierzbica
1-4 1-5 6-1 X 2-1 6 10-11 III
5 Psajdaki 4-3 2-0 7-0 1-2 X 9 14-5 I

Grupa B

Lp. Drużyna 1 2 3 4 5 6 pkt. Bramki Miejsce
1 Pogromcy x 0-1 2-2 0-1 0-3 4-0 4 6-7 IV
2 Busówno 1-0 X 4-1 1-2 1-2 2-0 9 9-5 III
3 Siedmiu
Wspaniałych
2-2 1-4 X 1-2 4-5 0-3 1 8-16 VI
4 Machachałka 1-0 2-1 2-1 X 2-2 4-1 13 11-5 II
5 Organizmy 3-0 2-1 5-4 2-2 X 7-2 13 19-9 I
6 Denisy 0-4 0-2 3-0 1-4 2-7 X 3 6-17 V


Półfinały:

Psajdaki 3 vs. 1 Machachałka
Organizmy 1 vs. 2 Chłopaki Nic Się Nie Stało

Mecz o III miejsce

Organizmy 6 vs. 3 Machachałka

Mecz o I miejsce

Psajdaki 1 vs. 0 Chłopaki Nic Się Nie Stało

Składy:

POGROMCY
1.Tymoteusz Nyszko
2.Adrian Leszczyński
3.Piotr Chmielewski
4.Łukasz Kot
5.Kamil Ogórek
6.Adam Orłowski
7.Konrad Lisowski

PSAJDAKI
1.Igor Hanc
2.Mateusz Szanfisz
3.Przemysław Ratomski
4.Robert Hanc
5.Arkadiusz Bakaj
6.Adam Stepaniuk
7.Rafał Kołtun

ORGANIZMY II
1.Karol Knot
2.Norbert Charytanowicz
3.Michał Wawruszak
4.Damian Łuszczyński
5.Łukasz Socha
6.Rafał Zagraba
7.Erwin Pilarski

MACHACHAŁKA
1.Rafał Staiński
2.Hubert Pilipczuk
3.Kacper Hanc
4.Mateusz Kołtun
5.Bartek Chlebiuk
6.Konrad Bonat
7.Konrad Sobczuk
8.Paweł Bejda

KALENICA
1.Artur Czuba
2.Kornel Orzechowski
3.Marcin Kurek
4.Mirosław Kałużny
5.Andrzej Iwaniuk
6.Mariusz Członka
7.Jarek Członka

BUSÓWNO
1.Zdobysław Gomułka
2.Damian Maleszyk
3.Paweł Maleszyk
4.Damian Stepaniuk
5.Kamil Kondlewski
6.Mateusz Woźnica
7.Artur Włoszek
8.Łukasz Włoszek
9.Mateusz Lepienka
10.Konrad Flisiuk
11.Marcin Walaszek
12.Michał Walaszek
13.Bartłomiej Zwolka

CHŁOKAPKI NIC SIĘ NIE STAŁO
1.Przemysław Mazurek
2.Bartłomiej Mazurek
3.Tomasz Lenar
4.Andrzej Krawiec
5.Tomasz Soszyński
6.Gałecki Damian
7.Nadolski Paweł
8.Kamil Mańdziński
9.Grzegorz Sobczuk

SIEDMIU WSPANIAŁYCH
1.Alan Adamczuk
2.Adrian Mróz
3.Marcin Michalak
4.Kamil Szymański
5.Sylwester Szymański
6.Krystian Ogórek
7.Radek Borowiec

OSP GMINA WIERZBICA
1.Damian Misiura
2.Przemek Małocha
3.Patryk Małocha
4.Tomasz Miścisz
5.Wojciech Holuk
6.Arkadiusz Prus
7.Adam Roman
8.Tomasz Gałecki

KONIEC ŚWIATA
1.Patryk Bąk
2.Mateusz Bąk
3.Paweł Bak
4.Marcin Wach
5.Rafał Tarnowski
6.Rafał Grabowicz
7.Emil Hołysz
8.Grzegorz Rudnicki
9.Michał Bak
10.Mateusz Grabowicz

SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash