Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

IX POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN GIMNAZJALNYCH

Dnia 21 maja 2008 r. o godz. 9:00 na obiektach sportowych przy Zespole Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, odbył się IX Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Gimnazjalnych o Puchar Starosty Chełmskiego.
Turniej swoją obecnością uświetnili: Grzegorz Lato, Jan Domarski, Zygmunt Kalinowski i Jerzy Kraska - zawodnicy Orłów Górskiego, Józef Baryła - Pełnomocnik Rodziny Górskich, Tomasz Jagodziński - Senator RP, Anatol Obuch - Prezes CHOZPN w Chełmie, Kazimierz Stocki - Starosta Chełmski .
W turnieju oprócz dwóch drużyn gospodarzy zawodów (opiekunowie - Jacek Kłos i Robert Boraczuk) wzięło udział 7 zespołów z Gimnazjum w:
Rejowcy Fabrycznym (opiekun - Artur Rudzińśki),
Żmudzi (opiekun - Jarosław Bureć),
Rudy Huty (opiekun - Marek Tarnowski),
Wojsławic (opiekun - Grzegorz Jeleń),
Urszulinie (opiekun - Zbigniew Bądaruk),
Cycowie (opiekun - Joanna Nowaczek),
Sawinie (opiekun - Piotr Sołoducha).

W wyniku rozgrywek ustalono następującą kolejność zajętych miejsc przez poszczególne drużyny:
Puchar i I miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Rejowcu Fabrycznym, która była bez wątpienia najskuteczniejszą spośród wszystkich drużyn.
II miejsce - Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy - Wierzbica I.
III miejsce - Zespół Szkół w Żmudzi.
IV miejsce - UKS Tajfun Ruda Huta.
V miejsce - UKS Arka Wojsławice.
VI miejsce - UKS Volley Sawin.
VII miejsce - Gimnazjum w Urszulinie.
VIII miejsce - Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy - Wierzbica II.
IX miejsce - UKS Amator Cyców.

Zawody prowadzili sędziowie OKS CHEŁM: Kamil Oraczewski, Tomasz Lepianko, Krzysztof Brożek.
W klasyfikacji najlepszych strzelców zwyciężył bezapelacyjnie Chałaj Adrian (UKS Arka Wojsławice). Najlepszym bramkarzem został Kamil Kurzepa (Gimnazjum w Rejowcu Fabrycznym). Najlepszym zawodnikiem został Patryk Bąk (Gimnazjum w Wierzbicy).

Wyniki meczy:
o V miejsce:
UKS Arka Wojsławice - UKS Volley Sawin 6 : 2
o III miejsce:
Zespół Szkół w Żmudzi - UKS Tajfun Ruda Huta 5 : 0
o I miejsce:
ZS Wierzbica - Gimnazjum w Rejowcu Fabrycznym 1 : 1, (rzuty karne 1 : 2)