Strona główna : : Kontakt : Godziny Pracy : Biuletyn Informacji Publicznej : Galeria

XIII POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN GIMNAZJALNYCH



Pomimo deszczowej aury w dniu 16 maja 2012 r odbył się już po raz 13 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej uczniów gimnazjów o Puchar Starosty Chełmskiego. Z powodu złych warunków atmosferycznych rozgrywki odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn z powiatu chełmskiego.
Podczas turnieju nie zabrakło go¶ci specjalnych, zmagania gimnazjalistów obserwował z wielkim zainteresowaniem sam Jerzy Kraska reprezentant "Złotej jedenastki Kazimierza Górskiego", Dyrektor Wydziału Rozwoju, Edukacji, Kultury i Sportu - Jacek Kosiński w imieniu starosty chełmskiego, Wójt Gminy Wierzbica Andrzej Chrz±stowski, Dyrektor Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego - Mieczysława Sołtys, Przewodnicz±cy Rady Trenerów - Andrzej Pieńkowski.
Po zakończeniu rozgrywek przyszła pora na wręczanie nagród (klasyfikacja końcowa poniżej), Nagrody wręczali: Jacek Kosiński, Jerzy Kraska, Andrzej Chrz±stowski, Mieczysława Sołtys, Andrzej Pieńkowski.

Przyznano również nagrody indywidualne dla:
Król strzelców - Kołtun Mateusz (ZS Wierzbica - 5 bramek), Gomułka Radosław (ZS Wierzbica - 5 bramek)
Najlepszy zawodnik - Sołtysiuk Kordian (Victoria ŻmudĽ)
Najlepszy bramkarz - Wasyniuk Damian (Victoria ŻmudĽ)

Podziękowania za przeprowadzenie turnieju zostały również przekazane na ręce sędziów: Krzysztof Brożek, Damian KuĽmicki, Grzegorz Nowosad

Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy oraz pracownicy Urzędu Gminy Wierzbica.

Faza rozgrywek grupowych:
1. Zespół Szkół w Wierzbicy - UKS Vollej Sawin 6:2
2. Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach - Zespół Szkół w Strachosławiu 2:2
3. Gimbu¶ Sielec - Victoria ŻmudĽ 0:2
4. Gimnazjum Publiczne w Dubecznie - Zespół Szkół w Rudzie Hucie 2:4
5. Zespół Szkół w Wierzbicy - Gimbu¶ Sielec 2:0
6. Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach - Gimnazjum Publiczne w Dubecznie 1:4
7. UKS Vollej Sawin - Victoria ŻmudĽ 2:0
8. Zespół Szkół w Strachosławiu - Zespół Szkół w Rudzie Hucie 1:2
9. Zespół Szkół w Wierzbicy - Victoria ŻmudĽ 0:1
10. Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach - Zespół Szkół w Rudzie Hucie 0:2
11. UKS Vollej Sawin - Gimbu¶ Sielec 0:2
12. Zespół Szkół w Strachosławiu - Gimnazjum Publiczne w Dubecznie 2:0

Faza rozgrywek półfinałowych:
1. Victoria ŻmudĽ - Zespół Szkół w Strachosławiu 1:1 (karne 3:1)
2. Zespół Szkół w Rudzie Hucie - Zespół Szkół w Wierzbicy 1:6
Mecz o 7 miejsce
3. UKS Vollej Sawin - Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach 6:0
Mecz o 5 miejsce
4. Gimbu¶ Sielec - Gimnazjum Publiczne w Dubecznie 1:1 (karne 3:1)
Mecz o 3 miejsce
5. Zespół Szkół w Rudzie Hucie - Zespół Szkół w Strachosławiu 4:2
Mecz o 1 miejsce
6. Zespół Szkół w Wierzbicy - Victoria ŻmudĽ 1:2

Klasyfikacja końcowa:
I - Victoria ŻmudĽ
II - Zespół Szkół w Wierzbicy
III - Zespół Szkół w Rudzie Hucie
IV - Zespół Szkół w Strachosławiu
V - Gimbu¶ Sielec
VI - Gimnazjum Publiczne w Dubecznie
VII - UKS Vollej Sawin
VIII - Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach

Zespół Szkół w Wierzbicy:
Mateusz Kucharski, Kacper Hanc, Hubert Pilipczuk, Mateusz Kołtun, Dariusz Karczewski, Konrad Sobczuk, Konrad Bonat, Bartłomiej Chlebiuk, Radosław Gomułka, opiekun: Robert Boraczuk
Zespół Szkół w Rudzie Hucie:
Patryk Zemrzycki, Mateusz Suchań, Szymon Balcerek, Szczepan Borysiuk, Albert Głaz, Szymon Borysiuk, Przemysław Kamiński, Patryk Pilipczuk, opiekun: Marek Tarnowski
Victoria ŻmudĽ - Unia Białopole:
Sebastian Albiniak, Dawid Brzezowski, Cyprian Masiak, Damian Wasyniuk, Kordian Sołtysiuk, Piotr Bureć, Adrian Zdybel, Samuel Sarzyński, Adam Matyszczuk, Łukasz Sołopa, opiekun: Jarosław Bureć
UKS Vollej Sawin:
Patryk Błaszczuk, Maciej Czmielewski, Kuba Jaglewicz, Rafał Jaglewicz, Kacper Kierepka, Damian Kolanowski, Bartłomiej Sawka, Rafał Stopa, Przemysław Suszcz, Patryk Tymosiewicz, Rafał Wachulski, opiekun: Andrzej Czerwiński
Zespół Szkół w Strachosławiu:
Tomasz Rzeszut, Jarosław Szataj, Kacper Nestorowicz, Mateusz Szynkaruk, Rafał Malinowski, Maciej Ustapiuk, Radosław Szymczuk, Adrian Czajka, Michał Wojcieszek, Przemysław Godziszewski, Adrian Kubik, Mateusz Syryjczyk, Łukasz Paszkiewicz, opiekunowie: Dariusz Stocki, Paweł Łapiński
Zespół Szkół Podstawowych w Wojsławicach:
Piotr Bajko, Karol Fijołek, Mateusz Grzywachowski, Szymon Wlazło, Damian Chmiel, Bartłomiej Szram, Michał Bednaruk, Przemysław Dziedzic, Michał Łopocki, Krzysztof Szostakiewicz, opiekun: Grzegorz Jeleń
Gimnazjum Publiczne w Dubecznie:
Michał Sobiecki, Paweł Staszczak, Grzegorz Grzegorczyk, Daniel Mitrut, Jens Schaefer, Przemysław Grzeluk, Dawid Głuch, Artur Fajks, Jan Doszko, Damian Czyż, opiekun: Andrzej Michałowicz
Gimbu¶ Sielec:
Dawid Klain, Korneliusz Jonaszek, Krysman Kłos, Piotr Kusy, Jakub Plata, Karol Jagnicki, Dawid Bazylewicz, Damian Pawłowski, Jakub Bulicz, Kacper Jabłoński, Konrad Baryłowski, opiekun: Jarosław Smalej

SimpleViewer Gallery

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash