Lubelski Związek Piłki Nożnej

Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

90minut.pl - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Chełm

Lubelski Wortal Piłkarski - lubgol.pl

Lubelska Piłka - Wszystko o lubelskiej piłce nożnej

Klasa okręgowa Chełm - pilka.dziennikwschodni.pl

Super Tydzień Chełmski - www.supertydzien.pl

Nowy Tydzień Chełmski - www.nowytydzien.pl

Strona urzędu gminy : Strona główna : Kontakt : Galeria

 • 20.12.2012 r. • 17.12.2012 r. • 11.11.2012 r.
  Po ostatnim zaległym meczu pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Pławnice Kamień, gospodarze mogą doliczyć 3 kolejne punkty, kończąc tym samym rundę jesienną sezonu 2012/2013 na pozycji wicelidera chełmskiej klasy okregowej. Najlepszym strzelcem dzisiejszego spotkania okazał się Karol Knot, który właśnie dziś obchodzi swoje 23 urodziny.
  Gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów na boisku oraz w życiu prywatnym.
  Zapraszamy do opejrzenia fotorelacji z dzisiejszego meczu.
  Tabela końcowa chełmskiej klasy okręgowej - runda jesienna, sezon 2012/2013
  1. ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna - 31 pkt.
  2. GKS Ogniwo Wierzbica - 28 pkt.
  3. GKS Hetman Żółkiewka - 27 pkt.
  4. MGKS Start 1944 Krasnystaw - 26 pkt.
  5. GKS Granica Dorohusk - 25 pkt.
  6. GKS Kłos Chełm - 24 pkt.
  7. Unia Rejowiec - 20 pkt.
  8. GKS Ruch Izbica - 20 pkt.
  9. GKS Pławanice Kamień - 17 pkt.
  10. GKS Unia Białopole - 14 pkt.
  11. PGKS Frassati Fajsławice - 13 pkt.
  12. LKS Hutnik Ruda Huta - 7 pkt.
  13. GSKS Tatran Kraśniczyn - 6 pkt.
  14. LKS Vitrum Wola Uhruska - 4 pkt.

 • 28.10.2012 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych, mecz 12 kolejki Chełmskiej Klasy Okregowej pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica - GKS Pławanice Kamień, oraz mecz o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniortów Młodszych pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica - CHKS Chełmianka Chełm zostaje odwołany. Nowy dzień rozegrania meczy zostanie podany w terminie późniejszym. Za utrudnienia przepraszamy. • 21.10.2012 r.
  Wczorajszego meczu Ogniwo nie może zaliczyć do udanych. Mecz pomiędzy MGKS Start 1944 Krasnystaw a GKS Ogniwo Wierzbica zakończyl się wynikiem 2:1 dla druzyny gospodarzy.
  Fotorelacja z meczu


 • 14.10.2012 r.
  Po dzisiejszym "meczu na szczycie" Ogniwo może doliczyć do swojego dorobku kolejne 3 punkty, wygrywając z wiceliderem tabeli aż 8:0. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego spotkania
  GKS OGNIWO WIERZBICA - ZGKS BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA

  Zapraszamy również do obejrzenia relacji z poprzedniego spotkania:
  GKS KŁOS CHEŁM - GKS OGNIWO WIERZBICA

 • 12.10.2012 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na "mecz na szczycie" pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 w niedzielę 14.10.2012 r.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 30.09.2012 r.
  Tegoroczna runda jesienna jak narazie zalicza się do udanych. Ogniwo po raz kolejny zdobywa komplet punktów i prowadzi w tabeli, wygrywając w dniu dzisiejszym z PGKS Frassati Fajsławice 2:0. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.
  Zapraszamy również na fotorelacje z dwóch ostatnich spotkań, które z przyczyn technicznych nie mogły być zamieszczone w terminie ;)
  GKS OGNIWO WIERZBICA - PGKS FRASSATI FAJSŁAWICE
  GSKS TATRAN KRAŚNICZYN - GKS OGNIWO WIERZBICA
  GKS OGNIWO WIERZBICA - GKS HETMAN ŻÓŁKIEWKA
 • 14.09.2012 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na dożynki gminne, podczas których odbędzie się mecz ligowy pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Hetman Żółkiewka. Ponadto nie zabraknie sportowych emocji, przed meczem odbędzie się bieg dożynkowy z udziałem lekkoatletów biorących udział w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Londynie. Serdecznie zapraszamy na niedzielne święto plonów.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 09.09.2012 r.
  Kolejne 3 punkty na koncie Ogniwa po dzisiejszym meczu rozegranym na boisku w Rudzie Hucie. Kolejny hattrick w tym sezonie w wykonaniu naszych zawodników, najpierw Tomek Nowaczek w meczu z Wolą Uhruską, później Karol Knot w Białopolu, dziś Patryk Bąk wpisał się na listę strzelców o potrójnym szczęściu. Tak trzymać !

  Zapraszamy na fotorelację ze spotkania

 • 07.09.2012 r.
  Niedzielne spotkanie chełmskiej okregówki pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a Unią Rejowiec zakończyło się po raz kolejny zwycięstwem Ogniwa.

  Fotorelacja z meczu

 • 30.08.2012 r.
  2 września na boisku sportowym w Wierzbicy-Osiedle odbędzie się mecz czwartej kolejki chełmskiej klasy okregowej. GKS Ogniwo Wierzbica podejmować bedzie Unię Rejowiec. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. W niedziele można bedzie również uczestniczyć w pikniku rodzinnym, więcej informacji w zakładce aktualności Urzędu Gminy Wierzbica.
  Serdecznie zapraszamy na niedzielne spotkanie małych i tych trochę większych kibiców.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 30.08.2012 r.
  Wczorajszy mecz wyjazdowy do Białopola, Ogniwo również może zaliczyć do udanych spotkań. Po zaciętej walce biało-zieloni zwycięzyli 3:2. Po trzech kolejkach GKS OGNIWO Wierzbica znajduje się na szczycie tabeli chełmskiej okregowki.

  Fotorelacja z meczu

 • 25.08.2012 r.
  W zakładce KADRA dostępne są nowe sylwetki seniorów Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica, pozostałe sylwetki zawodników będą zaktualizowane wkrótce.

  Kadra GKS Ogniwo Wierzbica

 • 25.08.2012 r.
  Dzisiejsze spotaknie rozegrane z LKS Vitrum Wola Uhruska, Ogniwo może zaliczyć do udanych. Spotaknie zakończyło się dość wysokim wynikiem 9:1. Niestety podczas meczu, kontuzjowany został Mariusz Pasicki, który został odwieziony karetką pogotowa do szpiatala. Mamy nadzieje, że jego kolano szybko się zrehabilituje i Mariusz niedługo powróci w szeregi naszej drużyny.
  W meczu wyjazdowym do Janowa Lubelskiego, drużyna juniorów młodszych również wysoko pokonała rywali, wygrywając 6:0. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Fotorelacja z meczu

 • 23.08.2012 r.
  Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie chełmskiej klasy okręgowej w sezonie 2012/2013, które odbędzie się na boisku sportowym w Wierzbicy-Osiedle. Mecz pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a LKS Vitrum Wola Uhruska, odbędzie się w sobotę 25 sierpnia 2012 r. o godzinie 15:00.
  Gorąco zapraszamy na to spotkanie oraz prosimy o gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 13.08.2012 r.
  W zakładce "TERMINARZ" dostępne są aktualne terminarze rozgrywek ligowych chełmskiej klasy okręgowej drużyny seniorów, oraz II ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Terminarze będą na bieżąco aktualizowane, gdy tylko gospodarze spotkań poinformują o aktualnej dacie i godzinie rozgrywanego spotkania.
  Kolorem pomarańczowym oznaczony jest termin gry Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica.


 • 10.08.2012 r.

  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica pragnie serdecznie podziękować wszystkim podatnikom za przekazanie 1% podatku na rzecz Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica. Jesteśmy zaszczyceni, że zyskaliśmy uznanie dla naszej działalności w postaci wpłat od Podatników rozliczających się w Urzędach Skarbowych w Chełmie oraz w Lublinie.
  Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i możemy zapewnić, że otrzymane wsparcie przełoży się na kolejne akcje wspierające rozwój i promocję Naszego klubu a co za tym idzie sportowego trybu życia w naszej gminie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na wsparcie ze strony Podatników również w kolejnych latach.
  Jednocześnie chcemy podkreślić, że z uwagi na procedurę przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe nie jesteśmy w stanie podziękować indywidualnie każdemu z naszych Darczyńców.

  JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PODATNIKOM.


 • 28.07.2012 r.
  W czwartek na boisku sportowym w Wierzbicy-Osiedle odbył się mecz towarzyski pomiędzy III ligową drużyną CHKS Chełmianka Chełm a II ligowym Motorem Lublin S.A. spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 dla drużyny z Lublina. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z meczu.
  Fotorelacja ze spotkania

 • 18.07.2012 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica" serdecznie zaprasza wszytskich kibiców pilki nożnej na mecz pomiędzy Chełmskim Klubem Sportowym Chełmianka Chełm a Motorem Lublin S.A., który odbędzie się w czwartek 26 lipca 2012 r. o godzinie 16:00 na boisku sportowym w Wierzbicy-Osiedle.

 • 30.06.2012 r.
  We wtorek o godzinie 17:00 odbył się podsumowujący sezon 2011/2012 mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją zawodników Klasy Okregowej a reprezentacją zawodników A Klasy okręgu chełmskiego. W spotkaniu brali udział zawodnicy do lat 23. Wynik spotkania zakończył się remisem 4:4.
  Fotorelacja ze spotkania

 • 25.06.2012 r.
  Wczorajsze spotkanie pomiędzy Bratem Siennica Nadolna a Ogniwo Wierzbica po zaciętej walce zakończyło się wynikiem 3:3.
  Fotorelacja ze spotkania

 • 17.06.2012 r.
  W dzisiejszym spotkaniu pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Granica Dorohusk padło aż 5 bramek dla drużyny gospodarzy. Wynik ten pozwolił wkońcu przeskoczyć o jedno oczko w tabeli. Przed meczem Wójt Gminy Wierzbica - Andrzej Chrząstowski oraz Prezes Zarządu GKS Ogniwo Wierzbica - Robert Hanc, podziękowali Andrzejowi Krawcowi, który w zeszłą niedzielę postanowił zakończyć karierę piłkarza. Na szczęście nie rozstaje się na dobre z piłką nożną, dalej będzię się zajmował trenowaniem młodzieży.
  Fotorelacja ze spotkania

 • 14.06.2012 r.
  Serdecznie zapraszamy na niedzielne spotkanie pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Granica Dorohusk, znajdujacym się w tabeli jedno miejsce wyżej. Rozpoczęcie meczu o godzinie 17:00.
  Gorąco zapraszamy na to spotkanie oraz prosimy o gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 06.06.2012 r.
  Podział punktów w Wierzbicy. Środowe spotkanie pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a KS Victoria Żmudź skończyło się remisem. Poziom meczu był bardzo wysoki, najwięcej emocji było w 74 minucie kiedy to Rafał Zagraba dostał czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Zastąpił go Norbert Charatynowicz, który niestety nie zdołał obronić rzutu karnego wykonywanego przez Roberta Wagnera. Pomimo tego, że Ogniwo grało w osłabionym 10-osobowym składzie biało-zieloni doprowadzili wynik do remisu 2:2. Bohaterem spotkania został 16-letni Marcin Nowaczek, który zdobył obie bramki dla Gminnego Klubu Sportowego. Pierwszy mecz w drużynie seniorów rozegrał także Kacper Hanc.
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.
  GKS OGNIWO WIERZBICA - KS VICTORIA ŻMUDŹ

 • 04.06.2012 r.
  W środę 6 czerwca 2012 roku o godzinie 17:15 odbędzie się 27 kolejka chełmskiej klasy okregowej pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a KS Victorią Żmudź.
  Gorąco zapraszamy na to spotkanie. Prosimy o gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 04.06.2012 r.
  Serdecznie zapraszamy wszytskich kibiców do obejrzenia nowo otwartej witryny Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica.

  www.wierzbica.yoyo.pl - strona nieoficjalna


 • 03.06.2012 r.
  Sobotnie spotkanie z rezerwami Startu Krasnystaw zakończyło się dla Ogniwa wysokim zwycięstwem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.
  MGKS START KRASNYSTAW - GKS OGNIWO WIERZBICA

 • 31.05.2012 r.
  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwóch ostatnich spotkań Ogniwa. GKS OGNIWO WIERZBICA - GKS UNIA BIAŁOPOLE

  GKS HETMAN ŻÓŁKIEWKA - GKS OGNIWO WIERZBICA

 • 26.05.2012 r.
  Ze względu na uroczystości komunijne, mecz pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Unia Białopole odbędzie się w sobotę 26 maja 2012 r. o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 13.05.2012 r.
  Spotkanie 23 kolejki chełmskiej ligi okregowej zakończyło się dla Ogniwa zwycięstwem 3:1. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.

 • 11.05.2012 r.
  W niedzielę 13 maja 2012 r o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Ruch Izbica. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 06.05.2012 r.
  Po dłuższej przerwie serdecznie zapraszamy do obejrzenia czterech fotorelacji:
  PGKS FRASSATI FAJSŁAWICE - GKS OGNIWO WIERZBICA
  GKS OGNIWO WIERZBICA - GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
  GKS KŁOS CHEŁM - GKS OGNIWO WIERZBICA
  LKS VITRUM WOLA UHRUSKA - GKS OGNIWO WIERZBICA

  Po 21 kolejce Chełmskiej Klasy Okręgowej Gminny Klub Sportowy Ogniwo Wierzbica znajduje się na 5 miejscu tabeli.

 • 04.04.2012 r.

 • 01.04.2012 r.
  Z powodu złych warunków atmosferycznych zostają odwołane wszystkie niedzielne mecze siedemnastej kolejki chełmskiej klasy okręgowej. Przewidywany termin rozegrania dzisiejszego spotkania odbędzie się 18 kwietnia - środa.
  Wszystkich kibiców serdecznie przepraszamy.

 • 30.03.2012 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo Wierzbica serdecznie zaprasza na pierwsze dwa spotkania w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012, które odbędą się na obiektach sportowych w Wierzbicy-Osiedle. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 31 marca o godzinie 11:00 pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a UKS Widok SP 51 Lublin. Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedzielę 1 kwietnia 2012 r. Ogniwo rozegra spotkanie z Klubem Sportowym Agros Suchawa. Prosimy o wcześniejsze przybycie na spotkanie, przewidzane zostały dodatkowe atrakcje. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<


  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 09.03.2012 r.


 • 08.02.2012 r.
  Plan sparingów GKS OGNIWO WIERZBICA:
  11/12.02.2012 r. - Victoria Żmudź,
  18/19.02.2012 r. - Unia Rejowiec / Spółdzielca Siedliszcze,
  25/26.02.2012 r. - Błękit Cyców / Hutnik Dubeczno,
  03/04.03.2012 r. - Sawena Sawin / Ludwiniak Ludwin,
  10/11.03.2012 r. - Sparta Rejowiec II,
  17/18.03.2012 r. - Granica Dorohusk.

 • 30.01.2012 r.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<< Adres pod którym można sprawdzić wykaz organizacji uprawnionych do otrzymania 1 % podatku Wykaz organizacji - 1% podatku

 • 20.12.2011 r.

 • 19.12.2011 r.

 • 13.11.2011 r.
  Pomimo zaciętej walki, ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej zakończyło się porażką Naszego Klubu. ZGKS Brat Siennica Nadolna wygrał 2:1. Gminny Klub Sportowy Ogniwo Wierzbica zakończył rundę jesienną na 5 miejscu.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 10.11.2011 r.
  Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012. Mecz pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a ZGKS Brat Siennica Nadolna odbędzie się w niedzielę 13 listopada 2011 o 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o goracy doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 05.11.2011 r.
  Sobotnie spotkanie w Dorohusku zakończyło się wynikiem 3-1 dla drużyny gospodarzy.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 30.10.2011 r.
  Bezbramkowo zakończył się dzisiejszy mecz pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a drugą drużyną Chełmianki.
 • Fotorelacja ze spotkania
  W sobotnim spotkaniu wyjazdowym w Puławach, nasi juniorzy pomimo zaciętej gry niestety przegrali z Wisłą Puławy 5:2.

 • 28.10.2011 r.
  Serdecznie zapraszamy na niedzielny mecz który rozpocznie się o godzinie 13:00. Gminny Klub Sportowy Ogniwo Wierzbica stoczy pojedynek z rezerwami Chełmskiego Klubu Sportowego Chełmianka. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o goracy doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 23.10.2011 r.
  W dniu dzisiejszym na boisku sportowym w Żmudzi odbyła się 12 kolejka chełmskiej okregówki, w której nasz GKS pokonał drużynę gospodarzy KS Victorię Żmudź - 4:3.
  Dziękujemy kibicom za obecność oraz za gorący doping.
  Ponadto w sobotę, podczas rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, GKS Ogniwo pokonało BLKS Granit Bychawę 3:0.
  GRATULACJE DLA NASZYCH MŁODYCH GWIAZD.
  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego meczu.
 • Fotorelacja z spotkania

 • 16.10.2011 r.
  Podczas dzisiejszego spotkania GKS Ogniwo Wierzbica pokonał MGKS Start Krasnystaw wynikiem 8:1. Zapraszam do obejrzenia galerii.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 14.10.2011 r.
  Serdecznie zapraszamy na spotkanie 11 kolejki chełmskiej okręgówki, która odbędzie się w dniu 16 października 2011 r. o godzinie 13:00 pomiędzy Gminnym Klubem Sportowym Ogniwo Wierzbica a Miejsko-Gminnym Klubem Sportowym Start Krasnystaw II. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o goracy doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 01.09.2011 r.
  Serdecznie zapraszamy na spotkanie 3 kolejki rundy jesiennej II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, które odbędzie się w dniu 3 wrzesnia 2011 r. o godzinie 11:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej. Gminny Klub Sportowy Ogniwo Wierzbica rozegra mecz z Miejskim Klubem Sportowym Opolanin z Opola Lubelskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 09.08.2011 r.
  Po wakacyjnej przerwie rusza nowy sezon 2011/2012 chełmskiej okręgowki, w związku z powyższym serdecznie zapraszamy na inauguracyjne spotkanie rundy jesiennej, które odbędzie się w dniu 14 sierpnia 2011 r. o godzinie 14:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej. Gminny Klub Sportowy Ogniwo Wierzbica rozegra mecz 1 kolejki z Gminno-Szkolnym Klubem Sportowym Tatran Kraśniczyn. Serdecznie zapraszamy wszystkich zwolenników lokalnego futbolu na to spotkanie. Liczymy na gorący doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 02.07.2011 r.
  Dostępne są fotorelacje z ostatnich meczy Ogniwa.
  Dział GALERIA
 • 24.06.2011 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "Ogniwo" Wierzbica serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na mecz piłki nożnej, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca 2011 roku o godzinie 17:00, pomiędzy Gminnym Klubem Sportowym Ogniwo Wierzbica a Klubem Sportowym Agros Suchawa na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej.
  Nadmieniamy również, że mecz ten będzie decydował o zdobyciu tytułu mistrza chełmskiej klasy okręgowej, podkreślając wysiłek i zaangażowanie sportowe, jaki włożyli zawodnicy i trenerzy w osiągnięcie tak wysokiej lokaty.
  Liczymy na obecność, wsparcie i gorący doping podczas meczu.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 22.05.2011 r.
  Dzisiejsze spotaknie pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Kłos Chełm zakończyło sie wynikiem 4:3. Zapraszam do obejrzenia galerii.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 20.05.2011 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Ogniwo serdecznie zaprasza kibiców Ogniwa na niedzielne spotkanie XX kolejki chełmskiej okręgówki (22 maja 2011 r.), które rozpocznie się o godzinie 14:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 15.05.2011 r.
  W sobotę w Dorohusku o godzinie 17:00 odbylo się spotkanie pomiedzy miejscowym GKS Granica Dorohusk a GKS Ogniwo Wierzbica, które zakończyło sie wynikiem 0:2.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 07.05.2011 r.
  Sobotnie spotkanie juniorów starszych pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a MKS Janowianka Janów Lubelski zakończyło sie wynikiem 0:2.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 03.05.2011 r.
  Ogniwo znów liderem chełmskiej okręgówki. W niedzielę 1 maja o godzinie 16 pomimo złej aury, na boisku przy ul. Sportowej w Woli Uhruskiej odbyło się spotkanie 17 kolejki pomiedzy LKS Vitrum Wola Uhruska a GKS Ogniwo Wierzbica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, strzelcami bramek byli Andrzej Krawiec oraz Norbert Charatynowicz.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 17.04.2011 r.
  W dniu wczorajszym o godzinie 11 odbył się mecz 12 kolejki II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a KS Sparta Rejowiec Fabryczny, spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gości. Jedyną bramkę strzelił Daniel Barabasz. Fotorelacja ze spotkania

 • 15.04.2011 r.
  Serdecznie zapraszamy na mecz o mistrzostwo , który odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011 r. o godzinie 11:00.
  W niedzielę 17 kwietnia 2011 o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz 16 kolejki pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica - ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna.
  Zapraszamy na oba spotkania i prosimy o doping.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 09.04.2011 r.
  W dniu dzisiejszym o godzinie 15 w Izbicy rozpoczął się mecz 15 kolejki chełmskiej klasy okregowej pomiędzy GKS Ruch Izbica a GKS Ogniwo Wierzbica, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny. Strzelcem obu bramek był Andrzej Krawiec.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 03.04.2011 r.
  Sobotnie spotkanie 10 kolejki II Ligi Wojewódzkiej Juniorów nie odbyło się z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny gości GKS Orion Niedrzwica Duża.
  Niestety pierwszy mecz pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a GKS Hetman Żółkiewka zakończył się niekorzystnie dla naszego klubu. Wynik spotkania 1:3, bramkę dla biało-zielonych strzelił Mateusz Szanfisz, to jego pierwsza bramka w drużynie seniorów.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 31.03.2011 r.
  Zarząd Gminnego Klubu Ogniwo Wierzbica po zimowej przerwie serdecznie zaprasza wszystkim kibiców na dwa spotkania drużyny Ogniwa.
  Drużyna juniorów rozegra pierwszy mecz z Gminnym Klubem Sportowym Orion Niedrzwica Duża w sobotę 2 kwietnia o godzinie 11 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej.
  W niedzielę 3 kwietnia będziemy mogli obejrzeć lidera chełmskiej okregówki w spotkaniu z Gminnym Klubem Sportowym Hetman Żółkiewka, mecz rozpocznie się o godzinie 16.
  Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o gorący i kulturalny doping.


  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 20.02.2011 r.
  Kolejny remis w spotkaniu sparingowym pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica i GKS Granica Dorohusk.
 • Fotorelacja ze spotkania

 • 16.02.2011 r.
  Jest już terminarz rozgrywek mistrzowskich II Ligi Wójewódzkiej Juniorów Starszych rundy wiosennej 2011. Wkrótce zostanie on zaktualizowany o godziny spotkań.
 • Do pobrania

 • 13.02.2011 r.
  W dniu dzisiejszym odbył się mecz sparingowy pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a Vitrum Wola Uhruska
 • Fotorelacja ze sparingu

 • 05.01.2011 r.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 28.12.2010 r.
  28 grudnia 2010 r odbył się IV świąteczno-noworoczny turniej "dzikich" drużyn w halowej piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wierzbica
 • Fotorelacja z turnieju

 • 15.12.2010 r.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 10.12.2010 r.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 15.11.2010 r.
  W nocy 14 listopada 2010 r. zginął w wypadku samochodowym nasz przyjaciel, kolega i zawodnik GKS Ogniwo Wierzbica Radosław Misan.
  Głębokie wyrazy smutku rodzinie zmarłego składają: Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "OGNIWO" Wierzbica, trenerzy, zawodnicy oraz kibice GKS "OGNIWO" Wierzbica.

  Radosław Misan (1992-2010)

 • 08.11.2010 r.
  Wysoką wygraną zakończyło się ostatnie spotaknie rundy jesiennej pomiędzy KS Agros Suchawa a GKS Ogniwo Wierzbica. Zawodnicy naszego klubu odczarowali boisko w Suchawie strzelając tam aż 7 bramek. Kończąc tym samym piłkarską jesień na 1 miejscu.
 • Fotorelacja z meczu

 • 30.10.2010 r.
  W meczu wyjazdowym w Parczewie nasi juniorzy zremisowali z Victorią 1:1, strzelcem bramki był Szanfisz Mateusz.

  Natomiast podczas spotkania na własnym boisku Ogniwo Wierzbica wygrało z rezerwami Startu Krasnystaw 2:0. Strzelcem obu bramek był Hanc Robert (65 i 73 min)
 • Fotorelacja z meczu

 • 28.10.2010 r.
  W sobotę 30 października b.r. o godzinie 12:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej rozpocznie się spotkanie 12 kolejki pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a MGKS START Krasnystaw II, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o gorący i kulturalny doping.

  Również w sobotę drużyna juniorów rozegra 9 kolejkę z MKS Victorią Parczew na stadionie miejskim w Parczewie. Początek spotkania o godzinie 12:00.
  Będzie to ostatnie spotkanie ligi wojewódzkiej w tej rundzie.

  >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 24.10.2010 r.
  Sobotnie spotkanie pomiedzy GKS Ogniwo Wierzbica a MKS Huragan Międzyrzec Podlaski zakonczyło się wynikiem 3:2.

  W niedzielnym spotkaniu nasz Klub stracił komplet punktów przegrywając z PGKS Frassati Fajsławice 0:2
 • Fotorelacja z meczu

 • 21.10.2010 r.
  23 października o godzinie 11:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej w Wierzbicy-Osiedle rozpocznie się mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy GKS OGNIWO Wierzbica a MKS Huragan Międzyrzec Podlaski.
  ZAPRASZAMY !!!

  24 pażdziernika 2010 r. w Fajsławicach o godz. 14:00 GKS Ogniwo Wierzbica rozegra mecz 11 kolejki z PGKS Frassati Fajsławice.
  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW
 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 17.10.2010 r.
  W sobotnim meczu pomiedzy LKS Gościeradów a GKS Ogniwo Wierzbica, nasz klub wygrał 3:1

  W niedzielę 17 października GKS Ogniwo Wierzbica wygrał z GKS Unią Białopole 8:3
 • Fotorelacja z meczu

 • 10.10.2010 r.
  We wczorajszym meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych GKS Ogniwo Wierzbica wygrał z KKS Czarni Dęblin 2:0.

  10 października niestety nie udało się zdobyć punktów w Kraśniczynie. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny gospodarzy.
 • Zdjęcia z meczu

 • 08.10.2010 r.
  9 października o godzinie 12:00 na boisku sportowym przy ul. Lubelskiej w Wierzbicy-Osiedle rozpocznie się mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy GKS OGNIWO Wierzbica a KKS Czarni Dęblin.
  ZAPRASZAMY !!!

  10 pażdziernika 2010 r. w Kraśniczynie o godz. 13:00 GKS Ogniwo Wierzbica rozegra mecz 9 kolejki z GSKS Tatran Kraśniczyn. - WYJAZD O GODZ. 11:00
  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW
 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 03.10.2010 r.
  W sobotnim spotkaniu w Janowie Lubelskim GKS Ogniwo Wierzbica zremisował z MKS Janowianka Janów Lubelski 0:0
  Fotorelacja z meczu

  Niedzielne spotkanie pomiędzy GKS Ogniwo Wierzbica a KS Sawena Sawin również zakończyło się remisem 2:2
 • Fotorelacja z meczu

 • 30.09.2010 r.
  2 października o godzinie 11:00 w Janowie Lubelskim rozpocznie się mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy MKS Janowianka Janów Lubelski a GKS OGNIWO Wierzbica. - WYJAZD O GODZINIE 7:00 !!!

  Natomiast w niedzielę 3.10.2010 r. o godz. 14:00 GKS Ogniwo Wierzbica rozegra spotkanie z beniaminkiem KS Sawena Sawin. Zapraszamy wszystkich kibiców.
 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 27.09.2010 r.
  Nastepne 3 punkty na koncie Ogniwa. Mecz pomiedzy GKS Kłos Chełm a GKS Ogniwo Wierzbica zakończył się wynikiem 0:2.
  Fotorelacja tutaj

 • 23.09.2010 r.
  25 września 2010 r. o godzinie 11:00 odbędzie się mecz II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy GKS OGNIWO Wierzbica a LKS Wierzchowiska.
  ZAPRASZAMY

  Ponadto w dniu 26.09.2010 r. o godz. 13:00 w Rożdzałowie odbędzie się mecz 7 kolejki Chełmskiej Klasy Okregowej pomiędzy GKS Kłos Chełm a GKS Ogniwo Wierzbica. Wyjazd o godzinie 11:15
 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 20.09.2010 r.
  22 września 2010 r. o godzinie 15:15 odbędzie się mecz I rundy Pucharu Polski Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2010/2011 pomiędzy GKS OGNIWO Wierzbica a GKS Ruch Izbica.
  ZAPRASZAMY

 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 19.09.2010 r.
  Kolejne 3 punkty na koncie GKS Ogniwo Wierzbica. W meczu 6 kolejki chełmskiej okręgówki GKS Ogniwo Wierzbica wygrał z Granicą Dorohusk 3:2.
  Szczegóły tutaj

 • 16.09.2010 r.
  Już w niedziele o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz 6 kolejki chełmskiej klasy okręgowej pomiędzy GKS OGNIWO Wierzbica a GKS Granica Dorohusk.
  Zapraszamy wszystkich kibiców GKS OGNIWO Wierzbica oraz prosimy o gorący doping.

 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<

 • 15.09.2010 r.
  W sobotę 18 września 2010 r. na stadionie KS Sparta Rejowiec Fabryczny rozegrana zostanie 3 kolejka II ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pomiędzy KS Sparta Rejowiec Fabryczny a GKS OGNIWO Wierzbica.
  Wyjazd na mecz o godzinie 9:30.

 • 12.09.2010 r.
  Tylko jeden punkt w meczu z Pławanicami ... Relacja z meczu

 • 09.09.2010 r.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców GKS "Ogniwo" Wierzbica oraz mieszkańców gminy Wierzbica na mecz 5 kolejki rundy jesiennej klasy okregowej.
  Ze względu na odbywające się 12 września Lokalne Święto Żniw gospodarzem spotkania będzie GKS "Ogniwo" Wierzbica. Mecz zostanie rozegrany na boisku sportowym w Wierzbicy-Osiedle przy ul. Lubelskiej 8, rozpocznie się o godz. 15:30.
  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 • >>> Kliknij, aby powiększyć <<<